Druhá šance

Před pár lety,když mne potkala skutečnost nastoupit  na loď přepravující na druhý břeh života a možnost se vrátit jsem pochopila,že jsem dostala možnost se spojit s přítomností a možná i silou boží jsem si vědoma toho,že ve mě probíhal neuvěřitelný myšlenkový pochod.Nemusím všemu rozumět svou omezenou lidskou myslí,ale na druhou stranu jsem se dostala,abych si uvědomila,že jsem ve správném čase,na správném místě a že to,co jsem dělala nebylo správné.

Je to moje momentální zkušenost k novému poznání a nové příležitosti.Kdo jsem? Co jsem se tam přišla naučit.Co jsem přišla ukázat.Svůj charakter,své problémy,strach a nemoc.Jsem více než jen pouhé tělo.

Jsem přesvědčena,že každý z nás je propojený s veškerým životem.Každý z nás je duch,světlo,energie,vibrace a láska a všichni jsme dostali schopnost žít své životy cílevědomě a smysluplně.Myšlenku,kterou si zvolíme se stane nástrojem,který budeme malovat na plátno svého života.

Vzpomínám si,jak jsem poprvé zaslechla názor přicházející z velké dálky.Názor,že mohu změnit a mám změnit svůj život.Nebyl to názor " BOHA " , ale názor mého lékaře.Lékařská věda je již vyspělá,ale mozek je složitý a záleží jen na Vás jak se rozhodnete.

Buď se budete litovat nebo začnete bojovat.Tato jeho slova mne přiměla k závěru,pokusit se o změnu myšlení.Tak začalo velké dobrodružství,kdy se musím učit,jak věc změnit.Jak změnit své myšlení.

Věř,že do té doby jsem v nic nevěřila.Pochopila jsem několik věcí a začala uvažovat a mluvit trochu jinak.Neustále jsem si ale na něco stěžovala a litovala se.Náruživě jsem se válela ve vlastním bahně.Nechápala jsem,že tak vytvářím stále dokola další sebelítost.
V tu dobu jsem,ale nebyla schopna něčeho lepšího.Postupně jsem začala zjišťovat,že už je to lepší a že už si tolik nestěžuji.

 

autorka